Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 172
Kategoria: Artykuły

Forma wyzwolona

Autor: Środa, 15 luty 2012 00:00   Czytany 15902 razy

Po przejściu całej ewolucji na piątej gęstości, czyli osiągnięciu siódmego poziomu świadomości, istota może przejść w specjalną formę ewolucyjną nazywaną formą wyzwoloną. Są różne odmiany tych form w zależności od typu istoty, której ona dotyczy. Mogą być również pseudo formy wyzwolone, ale o nich nie ma tutaj mowy. Opis poniższy dotyczy prawdziwej formy wyzwolonej.

Proces ewolucyjny istoty polega na gromadzeniu doświadczeń i zapełnianiu informacją przestrzeni, jaką zajmuje. Chodzi tu o przestrzeń „Ja”, czyli o strefę nulifikacji (Patrz art. Dług nulifikacyjny) istoty. Gromadzenie doświadczeń odbywa się dzięki istocie objawiającej się w postaciach materialnych na różnych gęstościach. Wraz z rozwojem struktury istoty nabywa ona świadomości i gromadzi doświadczenia zapełniając informacją swoją strefę nulifikacji.

W momencie, kiedy ilość informacji przekroczy pojemność informacyjną strefy w danej konfiguracji fraktalnej, następuje jej przeformowanie. Polega ono na zlaniu się poziomów fraktalnych (normalny proces rozwoju przestrzeni egzystencjalnej) i przeskoczeniu na inną formę egzystencji. Odrzucenie dolnych poziomów fraktalnych pozwala właśnie na przeskok fraktalny. Jeżeli przeskok ten dotyczy osiągnięcia ostatniego poziomu fraktalnego przestrzeni egzystencjalnej stworzy się sytuacja, którą nazwano formą wyzwoloną.

Proces ten zachodzi pod koniec ewolucji w światach materialnych. Światy te, to gęstości od drugiej do piątej włącznie. Czyli, że formę wyzwoloną można osiągnąć dopiero tuż przed przejściem na szóstą gęstość. To przejście jest nazywane w językach filozofii „duchowych” przejściem w świat czystego ducha, czyli wniebowstąpieniem. Przy czym, zwolniona przestrzeń może dalej gromadzić nowe fraktale, ale już na wyższym poziomie..

Od momentu przejścia w formę wyzwoloną następuje częściowe nawiązanie kontaktu z szóstą gęstością. Wiąże się to z możliwością bezpośrednich rozmów z istotami tam przebywającymi, myślenia i postrzegania kategoriami szóstej gęstości, szerokiego dostępu do wiedzy i informacji oraz prawa do posiadania takich informacji.

Normalny stan istoty ewoluującej to separacja jej części na gęstościach. Istota jest podzielona na „sekcje” połączone ze sobą specjalnymi konstrukcjami. Są nimi powłoki dyfrakcyjne (ciała subtelne) i centra dyfrakcyjne (czakry) (Patrz art. Ścieżka ewolucyjna). Po fraktalnym połączeniu granice te zanikają i pole istotny oraz jej „sekcje” zostają zjednoczone. Objawia się to zanikiem centrów (czakr). Pole staje się jednorodne i o dużo większej mocy. Istota może teraz przyjąć w swoją strefę nulifikacji znacznie więcej treści, algorytmów, masy strukturalnej i mieć połączenie z ogólną „mocą środowiska”. Jest to również przeskok na wyższy poziom świadomości. Świadomość teraz też nie jest podzielona na fragmenty należące do poszczególnych gęstości tylko stanowi jedną całość. Ułatwia to jednoczesny kontakt ze wszystkimi sferami naraz. Świadomość się kumuluje dając efekt większy niż suma części.

Przejść w formę wyzwoloną nie można na żądanie. Może to nastąpić tylko pod koniec ewolucji. W dodatku istota musi być zrównoważona w swoim rozwoju, czyli nie może mieć zaległości w żadnej dziedzinie rozwojowej (Patrz artykuł „Zasady rozwoju świadomości”). Jeśli stosując niedozwolone techniki, na siłę chciałoby się połączyć poziomy fraktalne (zgniatać powłoki i centra dyfrakcyjne), może skończyć się to śmiercią (standardowo, ciało na piątej gęstości przetrwa). Nawet wtedy, gdy cała istota jest gotowa do tego przeskoku, to i tak jest on bardzo niebezpieczny i czasami jest śmiertelny. Ażeby zabieg ten był względnie bezpieczny, musi być pilotowany z szóstej gęstości.

Forma wyzwolona znacznie zwiększa status kosmiczny istoty. To z kolei upoważnia ją do podejmowania odpowiedzialnych i trudnych zadań. Jest to przeskok na wyższy level w hierarhii Wszechświata.

Istota będąca w formie wyzwolonej ma dużo większe uprawnienia niż istota „normalna”. Zdała, bowiem egzamin ewolucyjny we wszystkich wymaganych dziedzinach. Posiada też znacznie większą moc sprawczą ze względu na zjednoczenie pola i wyższą świadomość Nie znaczy to, że może wszystko. Ją też obowiązują (lub przede wszystkim ją) kosmiczne prawa i ograniczenia środowiska.

Odpowiednia ilość ludzi w formie wyzwolonej jest koniczna, aby transformacja się dokonała, ponieważ ludzie w formie wyzwolonej są w stanie unieść ciężary związane z przeformowaniem przestrzeni. „Normalni” ludzie nie wytrzymają przenoszenia potrzebnych ilości algorytmów tym bardziej, że średni poziom świadomości ludzkości jest bardzo niski. Ponadto ludzie w formie wyzwolonej są potrzebni do podwyższenia statusu kosmicznego cywilizacji, bowiem cywilizacja w tym stanie, w jakim jest obecnie, nie ma żadnego statusu kosmicznego.

Potrzebnych jest min. 8000 ludzi w stanie formy wyzwolonej. Po intensywnej pracy szóstej gęstości ta ilość już została osiągnięta (sierpień 2012).

 

Autor: Joanna Rajska

 

Oceń ten artykuł
(17 głosów)
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 30 czerwiec 2014 12:18

Rozmowy zaawansowane